دورمال چیست؟

مرجع کامل خرید کالا و خدمات با تنوعی بی نظیر از برندهای مشهور دنیا در کنار کارشناسان مجرب و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا محیط همیشه در دسترس شما برای ارائه خدمات میباشد. حمایت از کالای ایرانی و رضایت مشتری دو اصل بی بدیل دورمال خواهد بود که همواره سبب می گردد تا همراهانی گرانقدر مانند شما را در کنار خود داشته باشد. علاوه بر این تکنولوژی بروز نه تنها به طور متناوب در این مجموعه معرفی می گردد بلکه تنوع کامل و بی نقص آن شما را از جست و جو در سایر منابع که بسیار زمان بر و سردرگم کننده می باشد، بی نیاز خواهد ساخت. در واقع برای همگی ما پیش آمده تا برای خرید و یا حتی جمع آوری اطلاعات در خصوص یک کالا ساعت ها و یا حتی روزها را در فروشگاه های فیزیکی و مجازی سپری کرده ایم و در نهایت دریغ از یک نتیجه قطعی و مطمئن یا از خرید منصرف شده و یا خریدی اشتباه را به سرانجام رسانده ایم. از همین روی تیم مجرب دورمال با شناسایی نیازهای همگانی و خلاهای موجود در این مسیر، مجموعه ای به معنای واقعی کامل را در اختیار شما قرار میدهد که با ابزارهای جستجوی بسیار ساده و البته تخصصی ابتدا محصول، کالا و یا خدمات مورد نظر خود را مشخص کنید و سپس اطلاعاتی کامل که در برگیرنده ی امتیازات و انتقادات و سایر مشخصات آن می باشد را برای شما به نمایش خواهد گذاشت تا بتوانید انتخابی اصولی داشته باشید. اما چه در ابتدا و چه در انتها، قبل و بعد از تمامی این مراحل حتی اگر بازهم در انتخاب خود تردید داشتید میتوانید با ارتباط سریع با مشاوران دورمال، راهنمایی کامل تری در اختیار بگیرید.
بدین ترتیب خواهیم توانست لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانیم و چه موفقیتی بالاتر از این برای ما.

هرآنچه در ذهن دارید را خواهید توانست بدون محدودیت در دورمال بیابید؛ گستره محصولات با تنوع بیش از هزار کالا و خدمات با اعتبار چند صد میلیاردی پشتوانه امن ما در جهت پاسخ به خواسته شما میباشد.
(خانه و آشپزخانه - الکترونیک و دیجیتال - آرایشی و بهداشتی - سرگرمی و سفر - فرهنگ و هنر - ورزش و سلامت - کودک و نوزاد - تزیینی و اکسسوری - صنعتی و کشاورزی - خودرو و موتورسیکلت - لوکس و آنتیک)
یازده شاخه اصلی با چند ده زیرشاخه و مجموعه های متنوع، حیطه ارائه خدمات ما به شما میباشدکه در نهایت پس از یک خرید موفق نیاز ندارد تا زمان زیادی را در انتظار دریافت کالای مدنظر خود بمانید چرا که دورمال این امکان را فراهم کرده تا سریع تر از هر مرجعی محصول شما در دستانتان قرار گیرد.

اما در نهایت پس از یک خرید موفق نیازی نخواهد بود تا زمان زیادی را در انتظار دریافت کالای مدنظر خود بمانید چرا که این امکان را فراهم کرده ایم تا سریع تر از هر مرجع خرید محصول خریداری شده در دستانتان قرار گیرد.

بیش از 10 هزار
محصول

امکان عضویت
ویژه

تخفیف کارت
اعتباری

بیش از 400
شهر

ذره بین دورمال

چه سنی دارید، در کدام شهر با چه فرهنگی هستید، چه نیازهایی با چه زمانبندی دارید، دورمال با نهایت دقت به بررسی تمام فاکتورهای موجود و به مطالعه دقیق و موشکافانه نیازهای شما پرداخته، تا مسیر ارتباط ما و شما همواتر، و ارائه خدمات با بهترین کیفیت و بدون هیچ کاستی صورت پذیرد. در اولین ورود به دورمال خواهید دید که هر آنچه قبلا در تهیه آن به مشکل برخورده اید، کارشناسان دورمال با حداکثر اطمینان، سرعت و رضایت در اختیارتان قرار میدهند و شما تا دریافت محصول و خدمات بیشتر از چند کلیک فاصله ندارید.
شایستگی مردم ایران از یک سو و خلا موجود در این بازار از سوی دیگر تیم پرتلاش دورمال را بر آن داشت تا با در اختیار گرفتن ابزارهای قدرتمند و همکاری با برندهای جهانی و معتبر، چندین مزیت مهم را در زندگی امروزی به شما هدیه دهد:
- لمس واقعی بهای زمان: در این وضعیت طبیعی است که بیشتر و بیشتر از ارزش زمان، نگرشی جدید خواهید داشت، تفریح، استراحت، کار، تحصیل، و یک خرید عالی همه جز حقوق شماست و دورمال با بستر آنلاین خود، به شما قدرت مدیریت زمان میدهد که خرید مانع از دسترسی به سایر نیازهایتان نباشد.
- اطمینان کافی در اعتماد به کالا و یا خدمات خریداری شده:بدون کوچکترین دغدغه، نگرانی و یا حتی سردرگمی در میان صدها تنوع برند، محصول، فروشگاه ما معتمدترین دوست برای شما در این راستا خواهد بود تا هرگز نه به انتخاب خود شک کرده و نه هرگز از خرید خود پشیمان شوید. نه فقط داشتن نماد اعتماد الکترونیک بلکه آمارهای منتشر شده و حتی اولین مراجع شما به دورمال، این اعتماد و اطمینان خاطر را در شما فراهم خواهد آورد.
- فراهم آوردن امکان مشاوره قبل از خرید: از دیگر مزایای برتر این مجموع گردآوری مشاوران با تجربه در تمامی زمینه های مدنظر شماست که این امکان را به شما می دهد تا حتی اگر با استناد به نقد و بررسی های انجام شده در سایت بازهم در انتخاب خود تردید داشتید، بتوانید با گفت و گو با مشاوران ما با رضایت خاطر خرید خود را انجام دهید. ما تمامی نیازهای شما را خواهیم شنید و بی شک پاسخی لایق به آن ارائه خواهیم داد.

چتر خرید دورمال

با خیالی آسوده و اطمینان کامل اقدام به خرید کنید؛ دورمال این تضمین را به شما میدهد که تمام کالاها و محصولات را با گارانتی مادام العمر اصالت میخرید، رقابتی ترین قیمت را در خرید تجربه میکنید و یک تغییر مدرن را لمس میکنید.
- با شرایط خودتان خرید کنید: چتر دورمال تنوعی از هزاران کالا را پیش روی شما میگذارد تا بسته به شرایط خود، اقدام به خرید نمایید؛ اطمینان داشته باشید که دورمال بیش از هر چیز در اندیشه سود و حفظ سرمایه شماست.
- سبک خانه تان را امروز تغییر دهید: چتر خرید دورمال حامی شما در تغییر جز به جز تجهیزات خانه و زندگیتان میباشد، جالب اینکه تمام هزینه ها را به چتر خرید میسپارید! یک تغییر اساسی میتواند همه چیز را بهینه کند.
- به موقع بخرید: تو هر شرایط و هر بازه زمانی که هستید، مانعی برای خرید ندارید؛ چتر خرید به اعضای ویژه شرایطی فراهم آورده تا در صورت لزوم اقدام به درخواست تقسیط مبلغ خرید نمایند، یا طبق شرایطی از خرید، مبلغ فاکتور را بعدا پرداخت کنند، ما مفتخریم که توانایی خدمت به شما را داریم، هیچ چیز در دورمال غیر ممکن نخواهد بود.

 

مجوزهای سایت

 

                                                                                           logo-samandehi

 

 

 

مشاهده ها (1504)
برچسب ها :
logo-samandehi

دورمــــال

مرجع کامل خرید کالا و خدمات با تنوعی بی نظیر از برندهای مشهور دنیا در کنار کارشناسان مجرب و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا محیط همیشه در دسترس شما برای ارائه خدمات میباشد. حمایت از کالای ایرانی و رضایت مشتری دو اصل بی بدیل دورمال خواهد بود که همواره سبب می گردد تا همراهانی گرانقدر مانند شما را در کنار خود داشته باشد. بدین ترتیب خواهیم توانست لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانیم و چه موفقیتی بالاتر از این برای ما.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز خرید و اعتبار آنلاین دورمال میباشد.