احترام به حریم شخصی

احترام به حریم و حقوق خصوصی کاربران، حفظ و نگهداری آنها از اصول و خط مشی های دورمال میباشد، شرایط و قوانین و باید و نباید های تجارت الکترونیک دورمال مطابق با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران میباشد و هرگونه مجوزهای قانونی اخذ شده تا مشتری با خیال آسوده به جمع ما بپیوندد.
چون فرآیند عضویت و خرید کالا- محصول مستلزم ثبت برخی از اطلاعات شخصی کاربران میباشد، دورمال این اطمینان را به مشتری میدهد که تمام مشخصات و اطلاعات هویتی (نام، کد ملی...) و یا آدرس و تلفن... در سیستم بصورت کاملا محرمانه محفوظ میباشد و چون مجموعه دورمال یک مجموعه کاملا خصوصی میباشد، اطلاعات کاربران در اختیار هیچ نهاد و سازمانی قرار نمیگیرد.
کاربران گرامی توجه داشته باشید جهت ثبت نام در سایت دورمال، صرفا از طریق آدرس ایمیل خود اقدام نمایید و از ثبت نام با ایمیل دیگران پرهیز کنید، همچنین حفظ اطلاعات کاربری به عهده شما میباشد و از فاش نمودن نام کاربری و رمزعبور خود به دیگران اجتناب نمایید، در صورت امکان جهت افزایش ضریب امنیتی پروفایل خود، رمزعبور را در مراحل مختلف تغییر دهید.
شماره پیامک 300021286670 راه ارتباطی دورمال با مشتریان جهت ارسال تایید پرداخت ها، گزارش ثبت سفارش و اطلاع رسانی کاربری میباشد.

روش های پرداخت

مشتری عزیز شما می توانید پس از ثبت نهایی سفارش خود مبلغ آن را به یکی از روش های زیر پرداخت نمایید.
1-پرداخت از طریق درگاه اینترنتی: در این روش فرآیند تایید و ارسال محصول با اولویت و در سریع ترین زمان ممکن انجام می گیرد. پرداخت اینترنتی به منزله تائید نهایی خرید بوده و نیازی به ارائه مستندات نمی باشد. روش پرداخت: تمام کاربرانی که کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم (رمز اینترنتی) در اختیار دارند میتوانند نسبت به پرداخت از این طریق اقدام نمایند. با ورود به درگاه پرداخت بانک در قسمت شماره کارت، شماره کارت 16 رقمی روی کارت خود را وارد می نمایید. سپس رمز دوم یا همان رمز اینترنتی خود را درج میکنید. در قسمت کد CCV2 کد مربوط که یک کد سه یا چهار رقمی می باشد را از روی کارت بانکی در این قسمت وارد می کنید و سپس تاریخ انقضای کارت که به صورت سال و ماه می باشد را وارد کرده و پرداخت را نهایی میکنید.
نکته: می توانید جهت دریافت رسید پرداخت خود از بانک در قسمت ایمیل، آدرس ایمیل خود را وارد کرده تا رسید پرداخت به شما ارسال گردد.
2- پرداخت وِیژه: این روش مخصوص اعضای ویژه دورمال می باشد و می توانند در مرحله پرداخت صورتحساب خود با انتخاب این گزینه علاوه بر مدیریت خرید از "اعتبار فروشگاهی، از اعتبار سرمایه" خود وجه صورتحساب را پرداخت نمایند.
3- پرداخت در زمان تحویل: دورمال جهت آسودگی بیشتر مشتریان شرایطی فراهم آورده تا هزینه سفارش خود را هنگام تحویل کالا پرداخت نمایند. مشتری می تواند در زمان تحویل کالا مبلغ فاکتور خود را از طریق دستگاه های کارت خوان(POS) که توسط مامور تحویل ارائه می شود، پرداخت کرده و یا مبلغ فاکتور خود را به صورت نقدی تحویل مامور پست نمایند.
نکته1: کاربرانی که از روش پرداخت ویژه یا پرداخت آنلاین فاکتور خود را تسویه نموده اند در اولویت فرآیند تایید و ارسال محصول قرار دارند.
نکته2: مرسولاتی که از طریق باربری ارسال می گردند مشمول پرداخت در زمان تحویل نمی باشند و باید به یکی از روش های آنلاین یا ویژه تسویه شده باشد.

روش های ارسال کالا

نکته 1: سفارشاتی که قبل از ساعات اداری روزهای غیر تعطیل ثبت شوند درهمان روز تائید و از یک روز آینده ارسال می گردد و سفارشاتی که بعد از ساعات اداری و روزهای تعطیل ثبت شوند روز بعد تائید و از یک روز آینده ارسال می شوند.
نکته 2: دورمال در تمام ساعات شبانه روز و در تمام ایام هفته ارائه خدمات و سرویس دهی دارد. پاسخگویی به سوالات و تماس های مشتری از طریق تلفن در ساعات اداری، از طریق شماره موبایل کارشناسان دورمال و همچنین تیکت ارسالی 24 ساعته می باشد.
ارسال کالا:
ارسال کالا از طریق پیک دورمال، پست و باربری انجام میگیرد.
نکته1: برای شهر تهران محصول پس از ثبت، حداکثر 1 روز آینده ارسال می گردد. و سفارشاتی که بعد از ساعات اداری و روز تعطیل ثبت شده باشند روز بعد ثبت و ارسال میگردد.
نکته2: کالاهای سنگین و حجیم که امکان ارسال از طریق پست ندارند، با باربری ارسال می گردد. تحویل کالا از این روش نسبت به فاصله جغرافیایی از شهر تهران، 24 تا 72 ساعت امکان پذیر است. هزینه ارسال از طریق باربری به صورت پس دریافت می باشد و مشتری مبلغ مورد نظر را طبق اعلام کارشناسان دورمال به نمایندگی باربری پرداخت می کند.
نکته3: ارسال رایگان به خرید های بالای 200 هزار تومان برای اعضای ویژه به سراسر ایران امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است هزینه های ارسال از طریق باربری مربوط به ارسال رایگان نمی باشد.
نکته4: ارسال رایگان فقط برای سفارشاتی مقدور می باشد که از روش پرداخت آنلاین و وِیژه اقدام به تسویه حساب نموده اند.
نکته5: اعضای ویژه دورمال می توانند هزینه ارسال خود را در صورت خرید کمتر از 200 هزار تومان از اعتبار فروشگاهی پرداخت نمایند.
نکته6: سفارشاتی که به عنوان هدیه ارسال میگردد شامل ارسال رایگان نمیشود.

تحویل کالا

مشتری گرامی توجه فرمایید که تحویل مرسوله فقط با ارائه مدرک شناسایی معتبر امکان پذیر خواهد بود به استثنای سفارشاتی که به عنوان هدیه ارسال می گردد. در این نوع سفارشات ثبت کننده سفارش باید از قسمت ثبت آدرس جدید، آدرس و مشخصات هویتی گیرنده کالا را درج نماید.
نکته1: تحویل کالا صرفا به آدرس (آدرس های) معتبر ثبت شده توسط مشتری انجام میگیرد. و تحویل کالا در مکان های عمومی مانند هتل، کافی شاپ، رستوران و مانند آن ها امکان پذیر نمی باشد.
نکته2: ماموران پست و همکاران دورمال صرفا ماموریت تحویل کالا را دارند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال نصب، اجرا و راه اندازی کالا را ندارند.
نکته3: مشتری می بایست صحت سلامت فیزیکی کالای دریافتی را نزد مامور پست بررسی نمایند و در صورت وجود مشکل و ایراد فیزیکی از تحویل آن خودداری نماید. تحویل کالا به منزله تائید صحت فیزیکی آن می باشد.
نکته4: اعضای ویژه دورمال می توانند در زمان تحویل کالا با ارائه دورکارت و یا شماره سریال دورکارت محصول خود را دریافت نمایند.
نکته5: تحویل سفارشات شهر تهران حداکثر 1 روز آینده میسر میباشد و سایر شهرها نسبت به فاصله جغرافیایی از شهر تهران از 24 ساعت تا 72 ساعت متغیر می باشد.

ضمانت 10 روز برگشت کالا

دورمال جهت افزایش رضایتمندی مشتری شرایطی فراهم آورده تا مشتریان محترم با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به خرید آنلاین نمایند. این تسهیلات در جهت ضمانت اصالت و سلامت کالا و محصولات میباشد. 10 روز مهلت تست و بازگشت کالا برای محصولاتی فراهم است که شرایط زیر را دارا باشد؛
1- کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد.
2- کالای خریداری شده مغایر با اطلاعات نمایشی در وب سایت دورمال باشد.
3- کالای خریداری شده ایراد فیزیکی مانند شکستگی، خردگی … داشته باشد.
4- مشتری منصرف از خرید شده باشد.
5- مغایرت کالای دریافتی توسط مشتری با کالای سفارشی.
نکته1: ضمانت 10 روز برگشت کالا شامل کالاهایی که سالم به دست مشتری رسیده نمی باشد.طیف کالاهایی که شامل ضمانت برگشت نمی باشند مربوط به گروه های (خانه و آشپزخانه غیر برقی، کامپیوتر و قطعات کامپیوتر، تمام زیرگروه های آرایشی و بهداشتی، گروه سرگرمی و سفر، گروه فرهنگ و هنر، گروه ورزش و سلامت، سیسمونی نوزاد از گروه کودک و نوزاد، طلا و جواهر و نقره و بدلیجات از گروه تزئینی و اکسسوری، لوازم مصرفی خودرو و موتور سیکلت و تمام زیرگروه های محوصلات لوکس و آنتیک) است.
نکته2: کالاهایی که ایراد فنی داشته باشند، ظرف مدت 2روز باید به اطلاع کارشناسان پس از فروش دورمال رسیده شوند. در خارج از این بازه زمانی به درخواست ها ترتیب اثر داده نخواهد شد.
نکته3: در صورت بروز ایراد فنی که شامل گارانتی برگشت کالا شود، مشتری می بایست که کالای خریداری شده را در بسته بندی و کارتن ارسالی از سمت دورمال، به صورت کاملا سالم بدون هیچ خدشه ای اعاده نماید.
نکته4: ضمانت برگشت کالا، شکستگی یا ایراد فیزیکی که صحت آن توسط مشتری تائید شده باشد را شامل نمی شود.
نکته5: در صورت مغایرت کالای دریافتی با اطلاعات وب سایت دورمال و یا مغایرت با کالای سفارشی، مشتری باید ظرف مدت 24 ساعت از دریافت محصول، موضوع را به اطلاع کارشناسان دورمال اعلام نماید، تا موارد توسط تیم فنی فروش بررسی گردد.
نکته6: کالاهایی که به منظور انصراف از خرید اعاده می گردد، می بایست دارای پلمپ دورمال بوده و بسته بندی اولیه و اورجینال را داشته باشد. کالا نباید آنباکس و استفاده شده باشد. هزینه اعاده این کالاها به عهده مشتری می باشد و صحت و سلامت ارسال آن به دورمال از مسئولیت دورمال ساقط می باشد.
نکته7: دورمال کالای ارسالی را به صورت سالم به یکی از واحد های پستی و یا باربری تحویل می دهد و بروز مشکل پس از ارسال آن توسط واحد پستی به عهده همان شرکت می باشد و از مسئولیت دورمال ساقط می باشد.
نکته8: مشتری می بایست قبل از اعاده محصول حتما با کارشناسان پس از فروش دورمال هماهنگی کامل را داشته تا انبار و واحد ارسالی مربوطه شناسایی و آدرس آن در اختیار مشتری قرار گیرد. بدیهی است مسئولیت ارسال بدون هماهنگی به عهده مشتری می باشد.
نکته9: در صورتی که کارشناسان دورمال ایراد و علت کالای عودتی را به هر نحوی مبرا از سوی دورمال تشخیص دهند کالای مزبور به مشتری ارسال مجدد می گردد و مشتری مجاب به دریافت کالا می باشد. در غیر اینصورت هرگونه مسئولیتی به عهده مشتری خواهد بود.
نکته10: محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین پزشکی به دلیل حساسیت استفاده از آن ها شامل گارانتی برگشت نمی باشند.
نکته11: در صورتی که کالاهای مرجوعی شامل گارانتی برگشت گردد، مشتری نسبت به مبلغ خرید، خرید دیگری انجام ندهد، وجه پرداختی حداکثر تا 72 ساعت کاری به حساب مشتری استرداد میگردد. این مورد برای اعضا ویژه به دو روش انجام می گیرد؛
1. تجمیع مبلغ استردادی در اعتبار سرمایه مشتری حداکثر 24 ساعت کاری
2. استرداد به صورت نقدی به حساب مشتری حداکثر 48 ساعت کاری
نکته12: عوارض و پیشامدهای ناشی از استفاده و یا مصرف برخی کالاها و محصولات برای مشتری بر عهده خود مشتری می باشد. دورمال صرفا واحد معرفی و فروش است لذا تایید صحت محتوای محصولات به عهده شرکت سازنده می باشد و هرگونه مسئولیتی از دورمال ساقط میباشد.
نکته13: تائید و اقدام به استرداد مبلغ یا تعویض کالا در تمام شرایط فوق الذکر به برگشت محصول منوط به تائید کارشناسان دورمال می باشد و در اجرای روند تعویض و استرداد مبلغ، مشتری فقط حق پیگری از طریق تماس و یا ایمیل را دارد.

logo-samandehi

دورمــــال

مرجع کامل خرید کالا و خدمات با تنوعی بی نظیر از برندهای مشهور دنیا در کنار کارشناسان مجرب و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا محیط همیشه در دسترس شما برای ارائه خدمات میباشد. حمایت از کالای ایرانی و رضایت مشتری دو اصل بی بدیل دورمال خواهد بود که همواره سبب می گردد تا همراهانی گرانقدر مانند شما را در کنار خود داشته باشد. بدین ترتیب خواهیم توانست لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانیم و چه موفقیتی بالاتر از این برای ما.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز خرید و اعتبار آنلاین دورمال میباشد.